O nás

Firma FERRO OK vznikla v roce 1992.

Z bývalého státního podniku DEMAK přišli do nové firmy pracovníci, kteří se zabývali výrobou ocelových konstrukcí a současně z bývalého JZD Jílové u Prahy přišli pracovníci s dobrou tradicí a dlouholetými zkušenostmi v oblasti výroby jeřábů.

Výroba ocelových konstrukcí zůstala na Radlíku a jeřáby se vyráběly do roku 1999 v Praze - Chuchli. Od počátku poloviny roku 1999 se i výroba jeřábů přesunula do nových výrobních kapacit na Radlíku, takže v současné době je tu soustředěná veškerá výroba vybavená moderními výrobními prostředky a špičkovou technologií.

Firma FERRO OK se zařadila od svého vzniku v r. 1992 mezi výrobce jeřábů, kteří na trhu dodávek těchto zařízení v České republice zaujímají přední místo. Kromě dodávek jeřábu napříč Českou republikou, má FERRO OK jeřáby instalovány také na Slovensku, v Německu, Egyptě, Ruské federaci atd.

V oblasti ocelových konstrukcí se naše firma orientuje především na halové konstrukce a jeřábové dráhy

V současné době roční produkce představuje přibližně 100 ks jeřábů, a 100 tun ocelových konstrukcí.

Pro projektanty stavebních a technologických objektů - především však pro projektanty ocelových konstrukcí - nabízí firma FERRO OK úzkou spolupráci při řešení návazností mostových jeřábů na konstrukci objektu, spočívající ve stanovení základních rozměrů jeřábu, zatěžovacích údajů, ceny a dalších důležitých informací.